شرح

نوع : خدمات چاپ
تاریخ : دی 2, 1402
آدرس وب سایت : مشاهـده وب سایـت
تلفن : : https://irankohan.ir/
موقعیت : تهران خیابان مطهری، سهروردی ،سنندج

بسیاری از نویسندگان هستند که تصمیم به چاپ کتاب‌های خود گرفته‌اند و ترجیح می‌دهند کتاب‌های خود را با چاپ افست اختصاصی چاپ کنند. اما از مراحل کار و چگونگی انجام این کار آگاهی ندارند. اگر به دنبال چاپ کتاب به روش افست اختصاصی هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا تمام مراحل آن را برای شما شرح دهیم. 
چاپ افست اختصاصی کتاب


همان طور که می‌دانید برای چاپ کتاب دو روش چاپ وجود دارد، روش اول چاپ دیجیتال و روش دوم چاپ افست است. آنچه که در این بخش به توضیح آن می‌پردازیم مراحل چاپ افست اختصاصی کتاب است. 
گام اول در چاپ افست اختصاصی کتاب


در اولین گام باید فایل کتاب خود را برای ناشر ارسال کنید تا آن را بررسی کرده و موارد لازم برای چاپ را بررسی کند تا با قوانین حاکم بر جامعه مغایرت نداشته باشد. بعد از تایید شدن همه موارد به سراغ گام دوم می‌رویم.
گام دوم در چاپ افست اختصاصی کتاب


در گام دوم بستن قرارداد بین نویسنده با ناشر است که علاوه بر بحث مالی موارد دیگری مانند: ویراستاری، طرح جلد، نوع جلد و… نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
گام سوم در چاپ افست اختصاصی کتاب


در این مرحله باید به دریافت شماره شابک اقدام کنید و بعد از دریافت آن را برای چاپخانه ارسال کنید تا کارهای چاپ را انجام دهد.
گام چهارم در چاپ افست اختصاصی کتاب


بعد از دریافت شابک برای دریافت کد فیپا باید اقدام کنید.
گام پنجم در چاپ افست اختصاصی کتاب


در این مرحله انتشارات باید فایل نهایی را برای نویسنده یا ناشر ارسال می‌شود.
گام ششم در چاپ افست اختصاصی کتاب


بعد از طی کردن این مراحل فایل نهایی برای دریافت مجوزهای لازم باید به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی ارسال شود تا بتوان آن را چاپ کرد.
گام هفتم در چاپ افست اختصاصی کتاب 


حال نوبت ارسال فایل نهایی برای لیتوگرفی است تا کارهای لازم برای چاپ کتاب را انجام دهند. این آخرین مرحله از چاپ کتاب است بعد از طی شدن این مرحله کتاب شما چاپ شده و آماده است. طی شدن کل این مراحل و چاپ شدن کتاب شما به صورت میانگین در حدود 10 تا  20 روز زمان نیاز دارد.
چاپ افست اختصاصی کتاب کودک


در چاپ افست اختصاصی کتاب کودک این امکان وجود دارد که کودک خود قهرمان قصه باشد. در این مدل چاپ کتاب، خانواده‌ها می‌توانند داستان‌های کودکان خود را با نام و عکس کودک چاپ کرده و کودکان را برای کتاب خواندن ترغیب کنند. این نوع کتاب باعث ایجاد هیجان در کودکان شده و می‌تواند هدیه بسیار خوبی برای کودکان در مناسبت‌های مختلف باشد. چاپ افست اختصاصی کتاب کودک این امکان را به خانواده‌ها می‌دهد تا داستان‌هایی که کودکان عزیزشان گفته‌اند را چاپ کنند و یک خاطر خوب و به یاد ماندنی برای کودکان خود بسازند.
چاپ افست اختصاصی کتاب نوجوانان


بسیاری از نوجوانان هستند که دست به قلم بوده و داستان و شعر می‌نویسند و علاقه دارند نوشته‌های خود را به کتاب تبدیل کنند. این مدل چاپ این امکان را به این افراد می‌دهد تا به خواسته خود برسند و دست نوشته‌های خود را به کتاب تبدیل کنند. حتی خانواده‌ها می‌توانند نوشته‌های نوجوانان خود را چاپ کرده و به آن‌ها هدیه بدهند. انجام این کار دو مزیت بزرگ دارد، اولین مزیت ترغیب نوجوانان به نوشتن و کتاب خواندن و دومین مزیت نشان دادن با اهمیت بودن نوشته‌های آنان.
چاپ کتاب اختصاصی رایگان


بسیاری از افراد توانا در زمینه نوشتن هستند، که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند کتاب‌های خود را به چاپ برسانند. برای این افراد چاپ نوشته‌هایشان با این روش میسر می‌شود. تنها برای این روش چاپ کتاب، نویسنده باید به انجام این امر که تمام حقوق مادی و معنوی کتاب شامل ناشر هم می‌شود تعهد دهد و یک قرارداد در این زمینه را امضا کند.  
مزایای چاپ افست کتاب اختصاصی


حال که با چاپ کتاب افست اختصاصی آشنا شدید بد نیست در مورد مزایای آن هم بدانید:


• امکان کاهش قیمت با بالا برد تیراژ چاپ


• امکان چاپ تیراژ بالا


• امکان استفاده از انواع کاغذ برای چاپ کتاب اختصاصی شما


• به کارگیری رنگ‌های با کیفیت و بالاترین استاندارد چاپ


• امکان استفاده از رنگ‌های سفارشی مانند پنتون و متالیک
چاپ افست اختصاصی کتاب در چاپ کهن


اگر علاقه‌مند به چاپ کتاب خود در هر رده سنی که هستید، می‌توانید این کار را به کمک چاپ افست اختصاصی کتاب انجام دهید. برای این کار فقط کافی است فایل کتاب خود را به مجتمع چاپ کهن ارسال کنید تا کتاب شما را با بهترین کیفیت چاپ کند.

هنگام تماس با فروشنده ، برای دریافت یک معامله خوب ، به ما مراجعه کنید.

 

موقعیت

تهران خیابان مطهری، سهروردی ،سنندج
هشدارهای امنیتی
  1. مسئولیت محتوا و معاملات ، به عهده آگهی دهندگان است.
  2. در معاملات خود نهایت دقت را بفرمایید.
  3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید

آگهی های ویژه

بالا