چاپ انواع ساک دستی اختصاصی

شرح

نوع : خدمات چاپ
تاریخ : دی 1, 1402
آدرس وب سایت : مشاهـده وب سایـت
تلفن : : https://irankohan.ir/
موقعیت : تهران خیابان مطهری، سهروردی ،سنندج

چاپ ساک دستی افست اختصاصی

ساک دستی هم یکی از محصولاتی است که به دلیل کاربرد زیاد در برنامه بازاریابی بسیاری از مشاغل قرار گرفته است. ساک‌های دستی چاپ باکیفیت در ایران با لوگو و نام تجاری روی آن می‌تواند اعتبار شرکت شما را در ارسال هدایا یا بروشور و کاتالوگ افزایش دهد. چاپ ساک دستی افست اختصاصی روشی است که صاحبان مشاغل می‌توانند برای چاپ موارد فروش یا بازاریابی خود از آن‌ بهره مند شوند که یکی از روش‌های چاپ تجاری محبوب به شمار می‌رود.


ساک دستی چاپی 

مجتمع چاپ کهن طیف گسترده‌ای از ساک‌های دستی افست اختصاصی را برای مصارف مختلف، مانند کیسه‌های هدیه یا کیسه‌های خرید، برای استفاده عمده‌فروشی و خرده‌فروشی تا سفارش‌های شخصی کوچک‌تر ارائه می‌دهد. چاپ افست اختصاصی ساک دستی این امکان را به شما می‌دهد که به هر شکل و تعدادی که بخواهید ساک دستی متناسب با سلیقه و برند خود را در تیراژ بالا چاپ کنید. چاپ ساک دستی به این روش با متریال‌های متعددی امکان پذیر است که متریال‌های مورد استفاده عبارت‌اند از:


• ساک کاغذی: متریال مورد استفاده در این نوع ساک دستی انواع مختلف کاغذ مانند: کاغذ کرافت است.


• ساک زیپ دار: در این نوع ساک بدون توجه به متریال آن شما می‌توانید برای محافظت از محصول درون ساک آن را زیپ دار کنید تا درب آن بسته شود.


• کیسه های پارچه‌ای: یکی از انواع ساک است که در چاپ افست اختصاصی می‌توانید با طرح‌ها و شکل‌های مختلف متناسب با کار خود آن را چاپ کنید. جنس این نوع ساک عموما از پارچه کتان یا نخ است.


مزایای چاپ ساک دستی افست اختصاصی

با یک ساک دستی چاپ شده سفارشی برای محصولات خود، می‌توانید بسته بندی خود را متناسب با نام تجاری خود سفارشی کنید؛ و یا هدایای خود را با یک بسته بندی خاص برای سازمان‌ها و افراد ارسال کنید. سایر مزایای چاپ ساک دستی اختصاصی عبارت است از:


• امکان استفاده از بسته بندی سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه


• ایجاد یک تصویر ماندگار برای برند در ذهن مخاطب که ظاهری حرفه‌ای برای برند شما ایجاد می‌کند.


• این امکان وجود دارد که طرح مورد نظر خود را چاپ کنید و از ساک دستی‌های چاپ عمومی فراتر بروید


• دست شما در انتخاب طرح و رنگ و متریال باز است


مراحل چاپ ساک دستی اختصاصی

برای این که ساک دستی که چاپ می‌کنید اختصاصی باشد، مطمئن شوید که آرم شرکت، طرح رنگ یا الگوی چاپی خود را بر روی ساک دستی اضافه کرده‌اید. اگر به دنبال چاپ یک ساک دستی افست اختصاصی در تیراژ بالا هستید کافی است مراحل زیر را طی کنید تا به نتیجه دلخواه خود دست یابید:


• جنس و متریال مورد نظر خود برای ساک دستی مشخص کنید.


• ابعاد ساک دستی را متناسب با کار خود انتخاب کنید.


• مقدار مورد نظر را انتخاب کنید


• تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید لوگو، برچسب یا سایر اطلاعات منحصر به فرد خود را اضافه کنید یا خیر.


• در انتها به یک چاپخانه معتبر و داری تجهیزات لازم برای چاپ مراجعه کنید.


چرا چاپ افست اختصاصی

یکی از مهم‌ترین دلایلی که چاپ افست اختصاصی بسیار پرطرفدار شده است امکان شخصی سازی کار در این نوع چاپ است. در این نوع چاپ شما می‌توانید بدون توجه به استانداردهای چاپ ساک دستی در هر اندازه و متریال، ساک دستی مورد نظر خود را چاپ کنید و در این زمینه هیچ محدودیتی ندارید. در واقع این نوع چاپ مناسب افرادی است که به دنبال نوآوردی و خلاقیت در زمینه کاری خود هستند.


اگر قصد چاپ ساک دستی اختصاصی خود را دارید همین امروز با مجتمع چاپ کهن تماس بگیرید و چاپ ساک دستی افست اختصاصی خود را به این مجتمع بسپارید. ما در تمام مراحل کار کنار شما هستیم و در هر زمانی که نیاز به مشورت و نظر کارشناسان داشتید با این مجتمع تماس بگیرید.

هنگام تماس با فروشنده ، برای دریافت یک معامله خوب ، به ما مراجعه کنید.

 

موقعیت

تهران خیابان مطهری، سهروردی ،سنندج
هشدارهای امنیتی
  1. مسئولیت محتوا و معاملات ، به عهده آگهی دهندگان است.
  2. در معاملات خود نهایت دقت را بفرمایید.
  3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید

آگهی های ویژه

بالا